ОБЛАДНАННЯ


Комп’ютерна томографія

Мультидетекторна спіральна комп’ютерна томографія Canon Aquilion ONE

Aquilion ONE виходить за рамки еволюції динамічної об‘ємної КТ. Інтенсивні клінічно орієнтовані дослідження та інноваційні технології призвели до створення системи КТ, що забезпечує найвищу в галузі роздільну здатність та знижену дозу опромінення. 640-зрізова система динамічної об’ємної КТ призначена для сканування з повним охватом органу, а конструкція детектора PURE ViSION мінімалізацізує променеве навантаження, що являється ключовими факторами при КТ-дослідженні пацієнтів.

Види сканування: S&S (послідовне сканування), S&V (послідовне сканування з показом зображення після кожного скану), Helical (спіральне сканування), Dynamic (динамічне сканування), SureStart (ініціалізація початку сканування по контролю щільності в заданому ROI).

Характеристики комп’ютерного томоргафу:

 • Товщина зрізу: 0,5; 1; 2; 3; 4; 5; 8 мм.
 • Об’ємний скан, динамічний скан об’єму: 0,5 та 1 мм.
 • Швидкість ротації гентрі: 0,35; 0,375; 0,4; 0,45; 0,5; 0,6; 0,75; 1,0; 1,5; 2,0; 3,0 с.
 • Поле сканування: 180мм (SS); 240мм (S); 320мм (M); 400мм (L); 500мм (LL).

Із послугами, які надаються з використанням Canon Aquilion ONE можна ознайомитися на сторінці КОМП’ЮТЕРНА ТОМОГРАФІЯ.

Рентгенографія

Цифрова рентгенівська система Toshiba Radrex-i DRAD-3000E/W4

Cучасна система, оснащена крупноформатними плоскопанельними детекторами, вертикальною стійкою знімків, столом і кріпленням для РК-моніторів має інноваційні характеристики:

 • Цифровий плоский детектор новітніх технологій (43х43 см) забезпечує отримання деталізовані знімки без артефактів з мінімальною дозою.
 • Більшість функцій, які оптимізують зображення, можуть бути попередньо запрограмовані. Цим самим мінімізується час на постпроцесингову обробку знімка після експозиції та заощаджується час проведення дослідження.
 • За допомогою цифрового компенсаційного фільтру забезпечується корекція ділянок з надмірними почорнінням або засвітленням для суттєвого покращення якості зображень, що збільшує вірогідність отримання точного результату.
 • Утримувач детектора, що розміщений на вертикальній стійці Букі має рухому конструкцію, яка надає можливість встановлення положення детектору під кутом від -20° до 90° стійки. Це усуває необхідність застосування незручних для пацієнта укладок.

Із рентгенівськими послугами, які надаються з використанням Toshiba Radrex-i DRAD-3000E/W4 можна ознайомитися на сторінці РЕНТГЕНОГРАФІЯ.

Мамографія

Мамограф Hologic Selenia Dimensions

Високі технології, втілені в мамографічній системі Hologic Selenia Dimensions, дозволяють лікарю працювати з максимальною ефективністю:

 • Детектор з прямим перетворенням сигналу і розміром пікселя 70 мкм забезпечує отримання зображень з високою роздільною здатністю, що дозволяє краще візуалізувати мікрокальцинати розмірами від 150 мкм, деформації та об’ємні утворення.
 • Рентгенівська трубка з вольфрамовим анодом і фільтрами з родію і срібла забезпечують оптимальну якість зображення при низькодозованому навантаженні на пацієнта.
 • Решітка HTC , що відсіює – це запатентована розробка компанії HOLOGIC , що забезпечує оптимальний контраст зображень без збільшення дози.
 • Автоматичний експонометр, який автоматично вибирає ділянки найбільшої щільності в молочній залозі та забезпечує оптимальний вибір параметрів експозиції.
 • Компресійні пластини FAST з автоматичним регулюванням нахилу покращують процес проведення мамографії і підвищують комфорт для пацієнта, зменшуючи больові відчуття.

Більше про послугу, яка надається з використаннм Hologic Selenia Dimensions можна почитати на сторінці МАМОГРАФІЯ.