ПОСЛУГИ


Комп'ютерна томографія

Комп’ютерна томографія (КТ) – кращий спосіб своєчасного виявлення наявних хвороб і патологій у людини. Ми використовуємо 640-зрізову систему динамічної об’ємної комп’ютерної томографії для сканування з повним охватом органу при низькому променевому навантаженні. Тому, звертаючись за обстеженням в діагностичний центр АМТ, ви можете бути впевнені в достовірності результату діагностування, безпечності процедури та експертності наших фахівців.
Дізнатися більше

Рентгенографія

Рентген є одним з ефективних видів досліджень, що застосовуються в загальній діагностиці та травматології. Цей метод дослідження дозволяє проектувати та фіксувати зображення внутрішніх органів та кісткових структур на спеціальній плівці. На основі отриманих знімків, спеціалісти діагностичного центру АМТ можуть поставити діагноз, уточнити локалізацію проблеми, оцінити ефективність проведеного травматологічного, ортопедичного чи іншого лікування.

Дізнатися більше

Мамографія

Рентгенівський скринінг молочної залози – це ефективний метод діагностики патологій, пухлин, кіст та інших новоутворень, а також передпухлинних змін у молочних залозах, навіть при відсутності симптоматики. Фахівці центру АМТ працюють з мамографічною системою Hologic Selenia Dimensions, що дозволяє швидко та безпечно провести профілактичну діагностику з метою виявлення можливих захворювань молочних залоз на ранніх стадіях.

Дізнатися більше