ПРО НАС


Діагностичний центр «Агентство медичних технологій» — це сучасний центр цифрової діагностики здоров’я.

Діагностичний центр АМТ знаходиться на території Національного інституту хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова. Основним завданням Діагностичного центру АМТ є проведення консультацій та обстежень пацієнтів, у тому числі «складних» хворих, які потребують залучення кваліфікованих лікарів і використання високоінформативних методів діагностики.

У штаті Діагностичного центру АМТ доктори та кандидати медичних наук, лікарі вищої категорії, які мають значний досвід роботи та володіють сучасними методиками діагностики та лікування.

Для діагностики наші фахівці використовують новітнє та високоякісне обладнання:

  • мультидетекторна спіральна комп’ютерна томографія Canon Aquilion ONE
  • цифрова рентгенівська система Toshiba Radrex-i DRAD-3000E/W4
  • мамограф Hologic Selenia Dimensions

Наші пацієнти мають можливість діагностування захворювань провідними європейськими лікарями дистанційно, що дозволяє підтвердити заключення ще однією експертною думкою.

Цінності

null

Синергія

Вирішення проблеми пацієнта шляхом об’єднання зусиль,
знань та досвіду фахівців центру з лікарем.

null

Відкритість

Готовність допомогти, поділитися знаннями, ресурсами,
новою інформацією.

null

Професійна допитливість

Співробітники шукають нові прийоми, технології та рішення
в своїй професійній сфері.

null

Емпатія

Щире бажання бути корисними – лікарю з рішенням і пацієнту
з одужанням.

Запис та консультація
за телефоном:
+380 (44) 331-20-85

Замовити дзвінок

Запис та консультація
за телефоном:
+380 (44) 331-20-85

Замовити дзвінок

Переваги

Команда

Професійний лікарський склад із сучасною академічною базою, досвідом використання високотехнологічного обладнання, відкритий
до спілкування з пацієнтами та їхніми лікарями.

Обладнання

Сучасне революційне обладнання в Діагностичному центрі АМТ відповідає технічним вимогам міжнародних протоколів, гарантує точність результатів досліджень з мінімальною дозою опромінення.

Послуги

Наявність додаткових послуг і сервісів, таких як – друга експертна думка, можливість організації лікарського консиліуму з вітчизняними та зарубіжними лікарями.

Розташування

Діагностичний центр АМТ знаходиться на території медичного містечка в поліклінічному корпусі Національного інституту хірургії та трансплантології імені О.О. Шалімова.

Атмосфера

Сприятлива атмосфера та доброзичливий персонал Діагностичного центру АМТ гарантує пацієнтам відчуття комфорту та безпеки за своє здоров’я, налаштовує на оптимістичний лад.

Попередній запис

Прийом пацієнтів у Діагностичному центрі АМТ здійснюється за попереднім записом, що дозволяє уникнути черг, ефективно використати час на діагностику та консультацію.

Фотогалерея

Документація

Свідоцтва та сертифікати на обладнання

  • Мультидетекторна спіральна комп’ютерна томографія Canon Aquilion ONE: Сертифікат відповідності № UA.TR.098.0102-17 від 15.06.2017, чинний до 14.06.2022 вимогам технічного регламенту щодо медичних виробів, затвердженого постановою КМУ від 02.10.2013 №753.
  • Цифрова рентгенівська система Toshiba Radrex-i DRAD-3000E/W4: Реєстраційне Свідоцтво МОЗ України № 10166/2011 від 08.02.2011.
  • Мамограф Hologic Selenia Dimensions: Свідоцтво про державну реєстрацію №12148/2012 від 14.12.2012.

Ліцензія на провадження господарської діяльності з медичної практики

Лицензия АМТ

Часті питання

Як дістатися до Діагностичного центру АМТ?

Діагностичний центр “Агентство медичних технологій” розташований на території Національного інституту хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова. Адреса центру: м. Київ, вул. Героїв Севастополя, буд. 30, 1-й поверх поліклінічного корпусу. Зі схемою проїзду можна ознайомитись на сторінці КОНТАКТИ.

Чи працює діагностичний центр у вихідні дні?

У вихідні дні Діагностичний центр АМТ не працює. Графік роботи: Пн – Пт з 8:00 до 19:00.

Які документи необхідні пацієнту для проходження діагностики?

Для проведення діагностичних процедур пацієнт повинен надати спеціалісту документ, що підтверджує особу, направлення від лікаря та супроводжуючу медичну документацію.

Чи обов'язково мати направлення від лікаря для проходження обстежень?

Для отримання медичних послуг у Діагностичному центрі АМТ пацієнту бажано мати направлення від лікаря. Але це не є обов’язковою умовою.

Чи надаються пільги, соціальні або корпоративні знижки на медичні послуги для пацієнтів центру?

Система пільг та знижок відсутня. З цінами на послуги, які надаються в Діагностичному центрі АМТ можна ознайомитись на сторінці ВАРТІСТЬ.

Чи можна розрахуватися за послуги Центру карткою?

Так, у Діагностичному центрі АМТ є можливість розрахуватися банківською карткою.

Чи можливо записати дитину на діагностичне обстеження в Діагностичному центрі АМТ?

Так, можливо. З переліку діагностичних обстежень, дітям найчастіше назначають комп’ютерну томографію. КТ діагностує захворювання на ранніх стадіях розвитку, як у новонароджених малюків, так і у більш дорослих дітей. Слід врахувати, що рентгенівське випромінювання, яке супроводжує процедуру КТ, згубно впливає на молодий організм.